Özgür Döküm; 7000 metrekaresi kapalı, toplam 11.000 metrekare alanda

GG18 - GG35 arası pik döküm, nihard döküm, GGG40 - GGG90 arası sfero döküm, çelik döküm ve alaşımlı paslanmaz çelik döküm parçaları üretmektedir. Aylık Döküm Kapasitesi 1000 ton olan Özgür Döküm, 100 gr'dan 4000 kg'a kadar tek parça döküm üretimi yapabilmektedir...

             Yeni fabrikamızdaki kapasite artışından dolayı oluşan ihtiyaçları karşılamak amacı ile  kendi alanlarında deneyimli personel alımı  yapılacaktır.

 

 

Makine Mühendisi  :  ( İyi İngilizce bilen, Autocad  kullanabilen, İşleme atölyesi tecrübesi olan, Methotlama yapabilecek, İç prosesler ve uygulamaları  konularında  deneyimli olması tercihimizdir.)

 

v   Metalurji Mühendisi : ( Pik, Sfero ve özel analiz parçalarda döküm süreçlerinde Üretim ve Laboratuvar  alanında ölçme yapabilen , test,analiz,inceleme, raporlama ve uygulama konusunda deneyimli olan Kalite Yönetim Sistemi içerisinde bulunan ve Döküm hane de çalışmış  tecrübeli olması tercihimizdir.)

 

Döküm Teknik Öğretmeni : (Döküm teknikleri  konusunda bilgi sahibi, Problem çözme becerisi yüksek,deneyimli ve Vardiyalı çalışabilecek olması tercihimizdir.)

CNC. Operatörleri :(Talaşlı İmalat Bölümün de çalışmak üzere CNC , Freze , Dik işleme ,yatay işleme operatörleri alınacaktır.Vardiya mesai engeli olmayan,takım çalışmasına ayak uydurabilecek olması tercihimizdir.)

Forklift Operatörleri :  (Ekip çalışmasına ve  çalışma temposuna ayak uydurabilecek, Vardiya ve mesai engeli olmayan   Forklift ehliyetine sahip, deneyimli, olması tecihimizdir.)

Kaynakçı                 :   ( Gazaltı, tozaltı... tecrübeye sahip, sertifikasının olması,mesleğinde  deneyimli,  çelik boru konstrüksiyon alanında kaynak tecrübesi olması tercihimizdir,)

 

Modelci                        :  ( mesleğinde deneyimli ve  yetkinliklere sahip bir takım arkadaşı olması tercihimizdir.)

 

Vasıflı & Vasıfsız personel  :  ( Özellikle dökümhane ve taşlama bölümlerimizde çalışacak , Vardiya mesai engeli olmayan,takım çalışmasına ayak uydurabilecek olması tercihimizdir.)