Türkçe   English    
 

Özgür Döküm Ltd. Sti. uzun yillarin kazandirdigi tecrübe ile otomotiv sanayi, otomotiv yan sanayi, zirai alet ve ekipmanlari, traktör ve is makinalarinin agirlik veyedek parçalari, insaat ekipmanlari, elektrik motorlarii pompa ve vana gövdeleri gibi konularda Türkiye ve dünya sanayisine döküm ve isleme sektöründe uzun yillardir hizmet vermektedir.


35 yillik döküm deneyimine 1995 yilinda isleme tesisini de ilave eden Özgür Döküm, bu tarihten itibaren müsterilerine montaja hazir nihai ürünlerde verebilmektedir.
 
7000 metrekaresi kapali toplam 11.000 metrekare alana sahip fabrikasinda siz degerli müsterilerine modern üretim ekipmanlari ile GG18 - GG35 arasi pik döküm, nihard döküm, GGG40 - GGG90 arasi sfre döküm, çelik döküm ve alasimli paslanmaz çelik döküm parçalari üretmektedir. Aylik döküm kapasitesi 1000 ton olan Özgür döküm, 100 gr'dan 4000 kg'a kadar tek parça döküm üretimi yapabilmektedir.
 
Özgür Döküm müsterilerine kaliteli ürünler üretebilmek amaci ile kurmus oldugu laboratuarinda, gerekli olan tüm cihazlari siz degerli müsterilerine sunmustur. Ayrica kalite yönetim sistemi 2005 yilinda BUREAU VERITAS tarafindan ISO 9001-2000 versiyonu ile belgelenmistir.
 
             
             
             
             
             
             
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Özgür Döküm © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.